APTAUJA

Kuru no mēbelēm Jūs pie mums labprāt pasūtītu?
 

Dizaineru modes tendences virtuves fasāžu jomā

There are no translations available.

AKRILA FASĀDES

Virtuves mēbeļu dizainā tiek izmantotas akrila fasādes, jo šis materiāls ir ekonomisks, estētisks, veselībai nekaitīgs, kā arī rada viegluma sajūtu. Akrils ir caurspīdīga plastmasa, kas līdzinās stiklam, bet ir daudz reizes triecienizturīgāka un tādējādi arī drošāka. Šo materiālu var iedalīt divos veidos - presētā un šūnveidīgā. Pirmo var raksturot kā mīkstāku, un tādēļ to ir vieglāk saskrāpēt un sabojāt, savukārt otrs veids ir daudz augstākas kvalitātes, līdz ar to arī izturīgāks. Visbiežāk fasāžu dekorēšanā izmanto tieši šūnveidīgo akrilu.

Akrila pārklājums, pateicoties tā glancējumam, padarīs jūsu virtuves iekārtas krāsu dziļu un izteiksmīgu. Akrila virsma ir ļoti gluda, tādēļ labi kopjama, kā arī ilgmūžīga.

KOKA FASĀDES

Koks ir populārs materiāls, no kā mēdz izgatavot virtuves mēbeļu fasādes. Virtuves fasādēm vislabāk ir izmantot dižskābardi vai ozolu, jo šo materiālu fasādes ir no cietas koksnes, līdz ar to ir arī izturīgākas. Koka fasādēm ir raksturīga oriģinalitāte - tām ir iespējams izvēlēties dažādus kokgriezumus, veidot liektas līnijas vai dekoratīvus elementus, piemēram, vitrāžas vai restītes. Ar masīvkoka palīdzību virtuves mēbelēm ir iespējams izstrādāt smalku un detalizētu apdari. Kā arī varat izvēlēties piemērotu toni vai atstāt dabisko koka krāsu, tādējādi radot viegluma un siltuma iespaidu virtuvē.

STIKLA FASĀDES

Virtuves iekārtas ar stikla fasādi padarīs jūsu virtuvi gaišāku un vieglāku. Ja telpa nav īpaši liela, stikla klātbūtne padarīs to vizuāli plašāku un, protams, piešķirs tai neatkārtojamu dizainu. Stikla klātbūtne virtuves dizainā izskatās labi visu stilu virtuvēs - klasiskajās, minimālisma, modernisma, bet īpaši labi high-teh stila virtuvē.

Fasādes ir iespējams veidot no matēta, krāsaina vai caurspīdīga stikla, tādējādi radot virtuves dizainā nepieciešamo noskaņojumu. Stikls ir arī materiāls, ko var dažādi dekorēt - piemēram, apsmidzinot ar smilšu strūklu vai veidojot stikla mālu figurālo apdari. Stiklu var arī ērti kombinēt ar dažādiem citiem materiāliem - piemēram, koku, metālu vai dažādiem pinumiem.

MDF MATERIĀLA FASĀDE

MDF materiāls tiek plaši lietots virtuves fasāžu un korpusa daļu izgatavošanai, jo šim materiālam ir ļoti augsta mehāniskā izturība. Daudziem rodas jautājums, kāda atšķirība ir starp laminātu un MDF? Vizuāli atšķirība ir grūti saredzama. MDF materiāls pēc uzbūves ir vieglāks, tas labi padodas profilēšanai, kā arī no tā ir iespējams izgatavot interesantas formas un tekstūras. No MDF materiāla veidotās fasādes un korpusu daļas ir iespējams krāsot dažādos toņos, kā arī nepieciešamības gadījumā pārkrāsot. MDF materiāla fasādes ir ļoti izturīgas pret virtuves tvaika iedarbību, tās neuzbriest un nelokās. Šim materiālam ir laba izturība pret dažādiem mikroorganismiem, kas padara MDF fasādes higiēniskas un drošas ikdienā.